Daj się odnaleźć

w Google
Wizytówka – Czyli coś, co powinna posiadać każda firma. Tym razem nie na papierze, ale w Google.

Dlaczego to takie ważne?

Żyjemy w czasach, w których zanim się gdzieś wybierzemy, sprawdzamy to w Internecie.

Mało tego! Często nawet ocena naszych znajomych jest dla nas nie wystarczająca, nie miarodajna i wolimy sprawdzić , co myślą na ten temat inni. Nic dziwnego, skoro wybór jest tak duży, a my szukamy najlepszej dla nas opcji.

Wizytówka Google pozwoli Twoim klientom odnaleźć Cię w najczęściej używanej wyszukiwarce w Europie, a nawet na świecie. Dodatkowo odpowiednia konfiguracja jest w stanie pomóc Ci w dojściu do nowych usługobiorców.

Jakie to otwiera możliwości?

h

Opis firmy

Daj się poznać bliżej!
Czytaj więcej
Jeśli klienta zaciekawi Twoja historia, zwiększysz szansę na to, że będzie chciał Cię poznać, co za tym idzie, korzystać z Twoich usług. Nie masz takiego opisu? Nie wiesz jak się za niego zabrać? Nie musisz! Zrobimy to za Ciebie.

Lokalizacja

Tu Cię mam!
Czytaj więcej
Udostępnienie adresu skutkuje pojawieniem się Twojej lokalizacji w mapach Google. Od tego momentu, znalezienie drogi do Ciebie staje się dziecinne proste.
Z

Usługi

I wszysto stanie się jasne.
Czytaj więcej
Sama nazwa firmy często nie mówi zbyt wiele, a nawet jeśli np. wizytówka Google jest tworzona dla salonu fryzjerskiego, to nie musi on wykonywać wszystkich usług z tej branży.

Dajemy więc jasną informację, czego można od nas oczekiwać, a odpowiednia konfiguracja pozwoli znaleźć Cię przez wyszukiwanie konkretnych pozycji z Twojej oferty.

Opinie

Twoja szansa na rozwój!
Czytaj więcej
Przyznajemy, że ta opcja nie dla wszystkich jest na rękę, ale  uważamy, że nawet z negatywnej opinii można wyciągnąć coś konstruktywnego.

Ogromna szansa rozwoju – tak na to patrzymy. 😉

Dzięki temu, iż Twoi klienci mogą się wypowiedzieć wiesz, co jest Twoją mocną stroną, a co wymaga poprawy. Z resztą, czy świadomość tego, że zostaniesz ocieniony, nie motywuje do działania? 😉

Zaczynajmy!

Jesteś gotowy na pozytywne zmiany? jesteśmy w stanie ci pomóc!