Pozwól nam

Poprowadzić się w

SOCIAL MEDIA

Siedzimy na fejsie, abyś Ty, mógł zająć się tym w czym jesteś najlepszy –

prowadzeniem swojego biznesu.

Czy wiesz, że…

Aktualnie, większość potencjalnych klientów szuka usługodawcy w internecie, a Facebook jest drugą z odwiedzanych w tym celu witryn zaraz po wyszukiwarce Google.

Media społecznościowe odgrywają ogromną rolę w komunikacji ze światem. Obecnie niemal każda firma posiada swój profil w Social Mediach, głównie na Facebooku. Twoi klienci szukając informacji na temat Twojej firmy, zanim nawiążą z Tobą współpracę sprawdzają Twoje www, Twojego Facebooka, Instagrama, LinkedIna a nawet TikToka. Dzięki naszym usługom możesz nadal zajmować się swoim biznesem a my zadbamy o aktualne informacje w Social Mediach.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Kilka słów o naszej firmie

Doświadczenie

Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy od lat śledzą rozwój branży social media. Prowadzimy profile na portalach społecznościowych, tworząc angażujące treści, wspierając sprzedaż produktów, a także generując większy ruch na powierzonej nam stronie internetowej.

Kreatywność

Inwencja twórcza i nieszablonowe podejście to coś, co bardzo cenimy, nie tylko w Social Mediach, ale ogólnie w pracy, a nawet i w życiu osobistym.  Z kolei indywidualne podejście do tematu, sprawia, że nasi klienci są zadowoleni, gdyż efekty doceniają również ich zleceniodawcy.

Doradztwo

Zawsze możesz liczyć na nasze merytoryczne wsparcie, poradę czy pomoc techniczną. Działamy, korzystając z własnej wiedzy i doświadczenia, ale zdajemy sobie sprawę, że to Ty znasz swoją branżę oraz Klientów najlepiej. Dlatego wchodzimy w ścisłą współpracę, aby uzyskać najlepsze efekty i zaangażować maksymalną liczbę użytkowników portali społecznościowych.

Obsługa klienta

Indywidualny opiekun będzie dbał o regularny i efektywny kontakt. Profesjonalna obsługa Klienta jest dla nas priorytetem – skontaktuj się z nami i przekonaj się sam. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Po założeniu konta na Facebooku?

Opieka nad Fanpagem

Dedykowane grafiki

Moderowanie

Interakcja z użytkownikami

Dodawanie do 12 postów w miesiącu

Dynamiczne pozyskiwanie fanów

Obsługa postów sponsorowanych

Dbanie o wizerunek i jakość

Realizacja konkursów

Raporty miesięczne

Zainteresowany?

Zadzwoń do nas, przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę.