ZABEZPIECZENIA MEDYCZNE WYDARZEŃ

Przy dobrej zabawie najważniejsze jest bezpieczeństwo.

Uważamy nawet, iż jest ono jej integralną i wręcz nierozerwalną częścią. Dlatego też dbamy o własną wiedzę na temat ratownictwa medycznego, ale także korzystamy z pomocy profesjonalistów. 

Przedstawiamy naszego partnera: Centrum Szkoleniowe W AKCJI.

Jest to zespół ludzi czynnie biorących udział w życiu Polskiej opieki medycznej zarówno w szpitalach, jak i w zabezpieczeniach medycznych imprez otwartych oraz zamkniętych. 

Zachęcamy do zapoznania się z ich specyfikacją. 🙂 

Każdy z nas może być świadkiem sytuacji zagrożenia ludzkiego życia. Ważne, by w takim momencie zachować zimną krew i natychmiast przeprowadzić akcję ratunkową. Centrum szkoleniowe W AKCJI kształci w zakresie niesienia wczesnej pomocy ofiarom wypadków i katastrof. Polskie prawo nakłada na świadków wydarzenia obowiązek powiadomienia odpowiednich służb ratowniczych oraz udzielenia pierwszej pomocy poszkodowanym. Dzięki wiedzy i umiejętnościom zdobytym na naszych kursach będziesz w stanie uratować zdrowie, a nawet życie osobom biorącym udział w wypadku.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, centrum szkoleniowe W AKCJI przygotowało bogatą ofertę kursów, podczas których szczególny nacisk kładzie się na zdobywanie przez kursantów umiejętności praktycznych, niezbędnych w sytuacji realnego zagrożenia.

Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych

Zespół

Nasza kadra instruktorska składa się z wykształconych i doświadczonych ratowników medycznych oraz specjalistów z zakresu ratownictwa i medycyny ratunkowej. Posiadamy liczne uprawnienia instruktorskie i certyfikaty, ale tym, co nas wyróżnia jest wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie akcji ratunkowych, pracy na SOR-ze czy podczas medycznego zabezpieczania imprez masowych. Przekazujemy naszą wiedzę w przystępny i atrakcyjny sposób, dbając by żadne pytanie naszych kursantów nie pozostało bez odpowiedzi.

Cały czas dbamy o dalszy rozwój, uczestnicząc w kursach i konferencjach poświęconych ratownictwu medycznemu. Praca jest naszą pasją, dlatego szkolimy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem. Programy naszych kursów są zgodne z aktualnymi standardami i wytycznymi uznanych organizacji (ERC oraz ITLS). Dzięki temu kursanci mają gwarancję najwyższego poziomu prowadzonych zajęć i zawsze aktualnej wiedzy. Za to właśnie cenią nas Klienci.

Jesteśmy w stanie przygotować program oraz sposób realizacji wybranego kursu dla najbardziej wymagających Klientów. Lubimy wyzwania. Pamiętaj o tym, kontaktując się z nami w sprawie Twojego spersonalizowanego szkolenia z pierwszej pomocy.